Polonya Konsolosluğu Ankara

Polonya Konsolosluğu Ankara temsilciliğinde vize talebinde bulunmanın yanı sıra Polonya vatandaşlarının tüm resmi belge taleplerine de karşılık bulunmaktadır. Atatürk Bulvarı 241 06650 Kavaklıdere adresi üzerinden ana binaya ulaşabilirsiniz. Bazı işlemlerin dijital olarak tamamlanması nedeni ile öncelikli olarak işlem için bizzat gelmeniz gerekip gerekmediğini sormanız ve öğrenmeniz daha mantıklı olacaktır. Polonya Konsolosluğu kapsamında vize işlemlerinin takip adımları için firmamızdan yardım alabilirisiniz. Hem başvuru hem de sürece dair tüm bilgilendirmeler firmamız tarafından iletilecektir.

Polonya Konsolosluğu İstanbul

Polonya Konsolosluğu İstanbul temsilciliğinin açık adresi GIZ 2000 PLAZA, Ayazağa Köyü Yolu no 7, kat 5, 34 398 Maslak şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Bu adres üzerinden temsilciliğe gelmeden önce randevu almalısınız. Artık işlemlerin büyük çoğunluğu randevu alınarak tamamlanabilmektedir. Özellikle pandemi sürecinde işlemlerin bir kısmının dijital ortamda tamamlanabilmesi için de uygun alt yapı hazırlanmıştır. Farklı şehirlerde olsanız da vize ya da diğer konsolosluk işlemlerinizi uzaktan tamamlayabilirsiniz. Yetkililer ile iletişim kurarak işleminizin hangi kategoride olduğuna dair bilgi almanız mümkün olacak.

Polonya Konsolosluğu İletişim

Polonya Konsolosluğu iletişim aşamasında kişilerin öncelikli olarak aktif olarak çalışan +90-312-4572000 ve +90-212-2906631 numaralarını denemeleri gerekiyor. Bu telefon numaraları sadece mesai saatlerinde sorularınıza yanıt bulacaktır. Dileyen kişilerin iletiler ile de iletişim kurma hakkı vardır. [email protected] mail adresi aracılığı ile sorularınıza yanıt bulma fırsatını yakalayabilirsiniz. Polonya Konsolosluğu göndermiş olduğunuz iletilere olabildiğince hızlı bir şekilde yanıt verecektir.

Polonya Konsolosluğu Randevu

Polonya Konsolosluğu randevu  sistemi sayesinde işlem talebinize uygun bir zamanda bizzat gelmeniz için spesifik bir gün belirlenecektir. Belirlemiş olduğunuz tarihte değişim yapmak isterseniz anında temsilciler ile iletişime geçerek revizyon talep edebilirsiniz. Randevu alma aşamasında sizden istenebilecek olası belgelere dair de bilgilendirme yapılacaktır. Bu şekilde tek seferde belgeleri de derleyerek gerekli olan veri akışının sağlanması mümkün olacaktır. Randevu almadan gelen kişilerin pandemi süreci sebebi ile işlemlerinin olumlu yanıt almayacağı bildirilmelidir. Özellikle vize sonuçlarına itiraz etmek için gelecek olan kişilerin kesinlikle randevulu şekilde başvurularını tamamlamaları gerekir.

Menü
Acil Vize